Author Archives: lb-admin

Зміни до договору (вступають в дію з 01 червня 2019 р.)

Доброго дня, Шановні Абоненти

Цього року, у зв’язку із підвищенням вартості витратних матеріалів, зростанням індексу інфляцій та для забезпечення належної якості надання послуг Товариство вимушене підвищити вартість послуг.

Так, з 01 червня 2019 р. вартість послуг Товариства для Абонентів, які мають одну ділянку збільшиться на 43,40* грн./міс (якщо не приєднані до Газових мереж), або на 69,72*грн./міс (якщо приєднані до Газових мереж). В той же час, для Абонентів, які мають дві земельні ділянки вартість послуг збільшиться на 65,10* грн/міс (якщо не приєднані до Газових мереж), або на 104,58*грн./міс (якщо приєднані до Газових мереж)

У зв’язку із внесенням змін в Договір про надання послуг, та у зв’язку із зміною вартості надання послуг Товариства, нову редакцію Договору про надання послуг опубліковано на сайті Товариства.

Ознайомитись з текстом нової редакції договору Ви можете за посиланням 

 

*орієнтовні суми, точні суми визначені Договором

Зміни до договору від 01.04.2017

Шановні абоненти,

 

Щиро дякуємо Вам за співпрацю з часу заснування котеджного містечка, за дружні стосунки та довіру.

Всі ці роки обслуговуюча організація надавала послуги оперативно та якісно, і ми маємо намір продовжувати виконувати свої зобов’язання так само.

Останні два роки ми утримували вартість послуг незмінною, зважаючи на процеси, що відбувались в Україні.

Проте, економічна ситуація в країні вимушує нас переглянути цінову політику. Керівництво компанії прийняло рішення про зміну вартості послуг з урахуванням індексу інфляції, який становить 33% за останні два роки.

Так, з 01 травня 2017 р. вартість послуг для однієї ділянки, що підключена до електроенергії, і не підключена до газових мереж, становитиме 217,00* грн.

В разі, якщо ділянка підключена і до газу також, вартість послуг становитиме 348,63* грн. (вартість послуги «підтримання у належному стані газових мереж» не переглядалась).

* в тч витрати на сплату єдиного податку

 

Із повним текстом нової редакції договору можна ознайомитись в розділі «Документи».

 

Ми сподіваємось, що Ви з розумінням поставитесь до перегляду тарифів. Зі свого боку ми намагатимемось робити сервіс ще якіснішим.

Договір про надання послуг

В разі виникнення запитань, будь ласка, задайте їх за телефоном 068 507 54 84